en_US
en
on
Mobile Görünüm
Masaüstü Görünümü


 

MLM

TURKEY

1.Gün
4034

1. GÜN

İş sunumu tekrar yapılır ( 15 Dakika )

İşimize dahil olan kişinin eğitimler öncesinde tekrar işi dinlemesi büyük bir fayda sağlayacaktır. İlk dinlediğinde işin dışarısındaki birisi olması sebebiyle bazı noktaları kaçırmış olabilir. Artık işin içerisinde birisi olması onun tamamen farklı bir bakış açısı ile işi dinlemesini sağlayacaktır. Bununla birlikte bilgileri tazelenir, heyecanı tekrar hisseder ve Mega Holding işi ile ilgili daha çok farkındalık oluşur.

Yapılacaklar

İzlenecek Videolar

Pablo ve Bruno - Boru Hattı Hikayesi

Bill Clinton - Ulusa Sesleniş

İlk Görüşme Yapılır
(30 Dakika)

Director veya daha üst kariyerde bir kişi tarafından, işimize dahil olan kişinin bütün iş hayatını etkileyecek olan 30 dakikalık bir görüşme gerçekleştirilir.

İlk görüşme hem yeni başlayan hem de ekip için hayati derecede önemlidir. Çünkü bu görüşmede kişi ile Mega Holding işinin temelleri konuşulur.

Bu görüşme sonunda kişi uygulayacağı eğitim sürecinin önemini fark ederse, ilk ayı içerisinde kariyer atlayarak çok hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlar.


İnternet ve Bilgi Kirliliği Bilgilendirmesi (30 Dakika )

İnternette hemen her konuda birçok insanın yoruları mevcut. Bu durum Mega Holdig için de geçerli ancak bilgi ve yorum arasındaki farkları iyi anlamak gerekiyor. Bu konuda işimize dahil olan Beginner çok iyi bir şekilde bilgilendirilmeli ve yalan yanlış yorumlar sebebiyle negatif düşüncelere kapılarak geleceğini büyük bir heyecanla oluşturduğu Mega Holding işinde yavaşlamamalı.


​Bu konuda doğru bilgi kaynaklarımız;


Mega TV
Ekşi Mega 
Mega Holdings TR

EN ÖNEMLİ KURAL!!!


Beginner ilk dört günlük temel eğitim süreci bitmeden ASLA kimseyle işini konuşmamalı. Tüm görüşmelerinin birlikte ve güçlü bir şekilde yapılacağı vurgulanmalı!

OKUNACAK KİTAPLAR

Peynirimi Kim Kaptı ?

Donald Trump - Kendi Network Marketing Şirketi için Konuşma Yapıyor!